» İstanbul'u Kemal Alacağına Yunan Alsın

İstanbul'u Kemal Alacağına Yunan Alsın

-Yahudi dönmesi(Sabetay) dır. -Deccaldir. -Dinsiz-imansız kafirdir. -Masondur.
Paylas
İstanbul'u Kemal Alacağına Yunan Alsın
Konuk Yazarlar - 21 Mayıs 2017, Pazar 09:57:17
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

-Yahudi dönmesi(Sabetay) dır.

-Deccaldir.

-Dinsiz-imansız kafirdir.

-Masondur.

-Çanakkale savaşına hiçbir katkısı olmayan sıradan bir subaydır.

-Aslında  Trablus(Libya) direnişinde şehit olmuş ancak bir başkasını   onun yerine geçirmişlerdir.

-Filistin’i kaybetmemize sebep olmuştur.

-Eşcinsel (Gay) dır.

-Kadın düşkünüdür. Gittiği  her yerde birçok kadınla beraber olmuştur. Onun için gayrı meşru çocuğu çoktur.

-Annesi genelev kadınıdır.

-Asıl babası Ali Rıza efendi değildir.

-Manevi kızı ile yatmıştır.

-Alkoliktir, aldığı bütün önemli kararları içki masasında almıştır.

-Diktatördür.

-Aslında Kurtuluş savaşı diye bir savaş olmamıştır. Şehitlikler düzmecedir.

-Lozan zafer değil hezimettir.

-Beton Mustafa

   Bu tür ithamları ve hakaretleri  alt alta sıralamaya devam edebiliriz. Bu  iğrenç itham ve hakaretler   yabancı bir devlet adamına  değil tam aksine Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yapılmaktadır. Peki, bu çirkin ithamları yapanlar  ve iftiraları atanlar  bir başka  devletin vatandaşları mıdır? Hayır, tam aksine  bu  iğrençlikleri yapanlar Atatürk’ün kurduğu devletin vatandaşlarıdır. Yani, adı-soyadı bizim gibi olan, bizim gibi giyinip bizim aramızda gezen ve ceplerinde   Atatürk’ün kurduğu devletin nüfus cüzdanlarını taşıyanlardır.

   İçimizde ki  Siyasal İslamcı gruplar ve şahıslar  dünyada ki  birçok lideri içlerine  sindirebilmişler  ancak nedense Atatürk’ü, onun kurduğu devleti ve Türk milletini bir türlü hazmedememişlerdir. Cumhuriyetin kuruluşunun üzerinden 94  , Atatürk’ün vefatının üzerinde de 79 yıl geçtiği halde  her fırsatta onlara  kinlerini kusmakta ,hakaretler yağdırmaktadırlar.

   Elbette Atatürk eleştirilemez bir insan değildir. Düşüncelerini  ve uygulamalarını beğenmeyip eleştirebilirsiniz. Ama  artık  kantarın topuzu  iyice kaçmış, iş eleştiri boyutlarını aşıp hakaret ve iftira  boyutuna ulaşmıştır.

   Bu işi yapanlar Müslüman geçinmekte ama ‘’ölülerinizi hayırla yad edin’’ hadisini  görmezlikten gelerek  düşmanlarının bile saygıyla andığı  Atatürk’e hayasızca saldırmaktadırlar.

   Atatürk’e yapılan bu alçakça iftiralar öylesine birbirlerine zıt iftiralardır ki bu iftiralara  bazı insanların nasıl olup da  inandıklarına akıl-sır ermemektedir. Eşcinsel(!) olduğu iddia edilen adam aynı zamanda fena halde çapkındır(!).Gittiği her şehrin güzel kadınlarıyla birlikte olmuş hatta onlardan çocuk sahibi de olmuştur. Hem eşcinsel hem de kadın düşkünü olmak tam bir çelişki değil midir?

   Atatürk’ün hem annesinin hem de babasının soy kütüğüne göre Anadolu’dan Balkanlara yerleştirilen Türkmen ailesine mensup olduğu belgeleriyle ispatlanmışken, asıl doğum yeri olan bugünkü Makedonya bölgesini göz ardı ederek sırf Selanik’te yetiştiği için ve o dönemlerde Selanik’te Yahudiler de yaşıyorlardı diye Atatürk Yahudi’dir diye nasıl diyebilirsiniz?

   Her fırsatta Türk ve Türk milliyetçisi olduğunu haykıran Atatürk’e Yahudi damgasını nasıl vurabilirsiniz?

   Atatürk’ü dinsizlikle suçlayan densizler, Atatürk’ün 7 Ocak 1923 de Balıkesir Zağanos Paşa camisinde okuduğu hutbeyi ve içeriğini neden görmezlikten gelirsiniz?

   Yaşadığı dönemde Mason localarını kapatan Atatürk’ün kendisinin Mason olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

   Tarikat ehli olduğu ve çevresinde Molla  olarak anıldığı bilinen Zübeyde hanıma ‘’genelevde çalışıyordu’’ şeklinde iftira atmak tam bir ahlaksızlık örneği değil midir?

   Hele ki Trablus’ta şehit  olduktan sonra bir başkasının onun kimliğine bürünmesi ya da Kurtuluş savaşı diye bir savaşın olmaması ve şehitliklerinde düzmece oldukları iddialarına  ne demeli? İnsan bütün bunlara neresiyle güleceğini şaşırıyor.

   Bu nasıl bir kindir? Bu nasıl bir garezdir? Bunların beyinleri nasıl yıkanmış, nasıl olmuşta böylesine  şartlandırılmışlardır? Anlamak mümkün değildir. Hadi bu zırvaları söyleyenlerin hayal güçleri çok yüksek yada hiç vicdanları veya  Allah korkuları yok  diyelim .Ya bunlara inanlara ne demeli?

Balkan savaşında kaybettiğimiz Edirne’yi ,2.Başkan savaşında  Osmanlı ordusunun tekrar geri almasıyla  Enver Paşanın   güçleneceğinden korkan İttihat Ve Terakki karşıtlarının ve Enver Paşa düşmanlarının  ‘’Edirne’yi Enver alacağına Bulgar alsın’’ dedikleri söylenir.

   Bugün Atatürk ve ailesine her fırsatta saldırmayı alışkanlık haline getiren  Siyasal İslamcılar da  eğer o yıllarda yaşamış olsalardı ,  emin olun ki Türk Ordusu İstanbul’a girmesin diye dua edecek   ve   ‘’İstanbul’u Kemal alacağına  Yunan alsın’ diyeceklerdi.

   ORHAN ŞEN

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video Galeri
Video GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

Gazeteler:

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

BURCLARİçerik Yükleniyor...

FaceBook

E-Posta Listesine Katıl

E-Posta Adresi:

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber Kritik- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber Kritik Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin haberkritik@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir